Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1298 oglasa

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 18 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Šarlinac, opština Doljevac. Parcela je 18 ari površine i pogodna je za proizvodnju raznih kultura.... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1777m²

Poljoprivredno domaćinstvo u Paligracu

Paligrace, Crveni krst, Niš

Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Plac u Novom Selu, 3582m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac na izlazu iz Novo Sela. Plac je pravilnog pravougaonog oblika uknjižene površine 3582m2. Neposredno do samog placa su svi infrastrukturni... više

260.000€ (72 €/m²)

  • 3582m²

Prodaje se odličan poslovni prostor kod Imidža

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan poslovni prostor u samom centru grada. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade površine 66m2 sa centralnim grejanjem.... više

134.000€ (1 942 €/m²)

  • 69m²
  • Prizemlje

Kuća u Popovcu, 300 m2, na 17 ari placa

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od... više

100.000€ (333 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Plac, površine 496m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 496m²

Plac 6200m2, Niška banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, nedaleko od kružnog toka, gradsko građevinsko zemljište, površine 6200m2, širine 66m. Pogodan je za gradnju... više

319.300€ (51 €/m²)

  • 6200m²

Plac za gradnju, Trošarina

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište,... više

25.000€ (90 €/m²)

  • 277m²

Porodična kuća u Mokranjčevoj sa četiri stambene jedinice, 350m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi... više

385.000€ (1 100 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova