Za upit kupujem kuću na selu pronađeno 1924 oglasa

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

MODERNA PORODIČNA KUĆA!!!

Goge, Sombor

U mirnom delu Sombora, u naselju Goge, nalazi se prostrana porodična kuća od čvrste gradnje, sa veoma debelim zidovima koji pružaju odličnu... više

200.000€ (1 418 €/m²)

  • 141m²
  • /1 spratova

IDEALNA KUĆA ZA PORODICU!

Crvenka, Sombor

Prodaje se porodična kuća od 126m2 na velikom placu od 1421m2. Uz kuću je manji objekat koji služi kao letnja kuhinja, velika zidana šupa za... više

120.000€ (952 €/m²)

  • 126m²
  • .sprat

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! ODLIČNA LOKACIJA! Kod hirurškog bloka, 205m2, na parceli od 480m2. Spratna,čvrsta gradnja. Prizemlje se sastoji iz 3 spavaće sobe, prostrani... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²
  • .sprat

- kosmaj sf 2690

Kosmaj, Sopot, Beograd

Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više

230.000€ (621 €/m²)

  • 370m²
  • .sprat

- crna gora sf 2673

KRAŠIĆI, Tivat

Prodaje se luksuzna kuća na tri sprata, na nekoliko minuta hoda do mora. Velike terase na kući sa panoramskim pogledom sa prostorom za ležaljke.... više

600.000€ (1 714 €/m²)

  • 350m²
  • .sprat

- kraljevo sf 2578

Kraljevo

Na prodaju porodična kuća površine 300m2, odmah useljiva sa dva nezavisna trosobna stana od 90m2, garaža i kotlarnica u prizemlju i potkrovlje... više

217.500€ (725 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kuća sa placem u Surčinu, za adaptaciju

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća prizemna za renoviranje na 8 ari placa sa širinom fronta 16 metara i dužinom 50 metara ograđenog dvorišta. Kuća je uknjižena, prazna... više

150.000€ (2 830 €/m²)

  • 53m²
  • .sprat

Spratna vertikala kuće, Dobanovci

Dobanovci, Surčin, Beograd

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena... više

120.000€ (1 000 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Uknjižena spratna kuća u naselju Ključ

Ključ, Surčin, Beograd

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu.... više

260.000€ (2 080 €/m²)

  • 125m²
  • .sprat

Velika kuća u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Velika kuća u Dobanovcima površine oko 300m2 na 47 ari placa. Jednu polovinu placa čini basta i voćnjak, a drugu građevinski plac na kome se... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Inđija, Centar - 22. Oktobra, višesobna kuća

Centar, Inđija

Višesobna kuća, 212m2, PR+I, EG/gas, garaža, 3,8 ari, uknjižena Lokacija ulice 22. Oktobra nalazi se u neposrednoj blizini centra Inđije i... više

220.000€ (1 037 €/m²)

  • 212m²
  • Prizemlje/1 spratova