Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad
Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor.... više
679.800€ (5 395 €/m²)
Čerević, Beočin, Beočin
Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve,... više
300.000€ (600 €/m²)
Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad
Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje.... više
494.400€ (1 051 €/m²)
Bresnica, Kragujevac
Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.... više
298.000€ (925 €/m²)
Barajevo, Beograd
Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više
195.000€ (764 €/m²)
Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad
395.850€ (1 552 €/m²)
Tabane, Jagodina
Prodaje se prostrana porodična kuća u gradu, sa čak tri odvojene stambene jedinice, savršena za veću porodicu. Ozakonjena,PVC stolarija,grejanje... više
150.000€ (473 €/m²)
Centar, Apatin
Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više
72.000€ (600 €/m²)
Mlake, Sombor
KUĆA!! SPUŠTENA CENA!!! U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite i čvrste... više
51.500€ (451 €/m²)
Crvenka, Sombor
Na odličnoj poziciji, između Radišićeve i Vojvođanske, prodaje se kuća od 123m2, na parceli od 362m2. Kuća je mešovite gradnje, u veoma očuvanom... više
67.300€ (547 €/m²)
Centar, Apatin
APATIN! Nedaleko od centra Apatina, prodaje se kuća uknjižene površine od 74m2, na terenu je veća, cca 150m2, jer ima i spratni deo. U dvorištu... više
110.000€ (1 486 €/m²)
Mlake, Sombor
SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste... više
40.000€ (512 €/m²)