Za upit kuće srbija pronađeno 1921 oglasa

Kuća 118m2, plac 15 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 68.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prelepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole i svega 100 m od autobuske stanice prodaje se porodična kuća površine 118 m², smeštena... više

68.000€ (576 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 720000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Jedinstvena ekskluzivna kuća koja spaja moderan dizajn , udobnost , kvalitet i luksuz. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3091109, Novi Sad,... više

720.000€ (3 050 €/m²)

  • 236m²

Kuća u izgradnji, "ključ u ruke", 160 m2, plac 374 m2, Mramorsko Brdo

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji, na ravnoj i mirnoj lokaciji na Mramorskom Brdu. Na placu od 374 m2, gradi se moderna kuća sa... više

112.500€ (703 €/m²)

  • 160m²
  • 1/1 spratova

Odlična ponuda, kuća 62m2, u prirodnom okruženju, Berčinac

Berčinac, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više

28.000€ (341 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Sremski Karlovci , Zanoš - Ekskluzivna porodična kuća ID#3000054

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor.... više

679.800€ (5 395 €/m²)

  • 126m²

Čerević, Opština Beočin - Etno kompleks ID#3000112

Čerević, Beočin, Beočin

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve,... više

300.000€ (600 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Sremska Kamenica, Popovica - Uknjižena kuća ID#3000116

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje.... više

494.400€ (1 051 €/m²)

  • 470m²
  • 3.sprat

Gradska lokacija, Bresnica, -, Kuća, 322m2, 298000 EUR

Bresnica, Kragujevac

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.... više

298.000€ (925 €/m²)

  • 322m²

Barajevo, Barajevo, Gaj, Kuća, 255m2, 195000 EUR

Barajevo, Beograd

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više

195.000€ (764 €/m²)

  • 255m²

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Petrovaradin

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

više

395.850€ (1 552 €/m²)

  • 255m²
  • .sprat

Kuća sa tri odvojene stambene jedinice.

Tabane, Jagodina

Prodaje se prostrana porodična kuća u gradu, sa čak tri odvojene stambene jedinice, savršena za veću porodicu. Ozakonjena,PVC stolarija,grejanje... više

150.000€ (473 €/m²)

  • 317m²
  • .sprat

APATIN - ODMAH USELJIVA KUĆA

Centar, Apatin

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više

72.000€ (600 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat