Za upit kuće Beograd 65000 pronađeno 517 oglasa

Kuća 129m2, 6 ari placa, Barič, Obrenovac - 53.000€ (HITNA PRODAJA)

Barič, Obrenovac, Beograd

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više

53.000€ (410 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Voždovac, Avala, Avalski put, Kuća, 51m2, 79000 EUR

Avala, Beograd

Avalski put, kuća 51m2 na 7 ari placa. Montažna prizemna kuća koja se sastoji od: 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava,... više

79.000€ (1 549 €/m²)

  • 51m²

KUĆA na reci Savi - 59m², 17.5 ari, Skela, Obrenovac - 79.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kuća sa direktnim izlazom na reku Savu, površine 59m² na placu ukupne površine 17.5 ari. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji u mestu... više

79.000€ (1 338 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Kuća 174 m2, 21 ar placa, Zvečka, Obrenovac - 80 000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 174 m², smeštena na ravnom placu od 21 ar. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, kupatila, dnevne... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

- sopot sf 2612

Kosmaj, Sopot, Beograd

Prodaje se uknjižena kuća na Kosmaju,selo Stojnik 71m2, sa pomoćnim objektom 47m2, na placu 15,7a. Kuća i pomoćni objekat su u stanju nekorišćenja... više

50.000€ (434 €/m²)

  • 115m²
  • .sprat

Kuća 130m2 , plac 24 ara + 1, 4 ha poljoprivrednog zemljišta, Poljane, Obreno

Poljane, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više

48.000€ (369 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

Kuća 150 m², 64 ara, Obrenovac, Ratari – 49.000 €

Ratari, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju prizemna kuća, u izvornom stanju, površine 150 m², na građevinskom placu površine od 64,14 ari. Na placu se nalaze i dva pomoćna... više

49.000€ (326 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Oglas

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća od 128m2 u mestu Ljubinić. Kuća se nalazi na placu površine 9 ari, a u sklopu ponude prodaje se i dodatnih 85 ari... više

47.000€ (367 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²

Barajevo, Vranić, Ibarska magistrala, 4.0, 120m2, 48000EUR

Vranić, Beograd

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

48.000€ (400 €/m²)

  • 120m²

Kuća 133m2, 10 ari placa, Mislođin, Obrenovac - 83.000e

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća površine 133 m² na građevinskom placu od 10 ari u mestu Mislođin, udaljena svega 8 km od Obrenovca. Nalazi se uz glavni... više

83.000€ (624 €/m²)

  • 133m²
  • 1.sprat