Jakovo, Surčin, Beograd
Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i... više
240.000€ (532 €/m²)
Stublenica, Okolina, Ub
Na prodaju porodična stambena zgrada ukupne korisne površine 224m2 na 30,35 ari placa u Stublenici, opština Ub. Kuća se sastoji iz dva stambena... više
99.000€ (441 €/m²)
Beška, Okolina, Inđija
Prodaja kuća Beška – na prodaju porodična kuća površine 120 m² (Pr + 1) sa prostranim placem od 20 ari, smeštena u centru mesta Beška, na svega... više
71.400€ (595 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Novosagradjena kuća 59m2 projektovane površine, 51m2 korisne površine, sa tri ara placa, u centru Bariča, odmah useljiva. Kuća se sastoji od... više
75.000€ (1 271 €/m²)
Vašarište, Jagodina
Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više
67.000€ (478 €/m²)
Ribare, Okolina, Jagodina
Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje... više
59.500€ (793 €/m²)
Kolut, Okolina, Sombor
KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja,... više
47.000€ (271 €/m²)
Vinorača, Okolina, Jagodina
Kuca u centru Vinorače, nalazi se u blizini prodavnice, i škole. Asfalt do kuće. Plac je dovoljano veliki da mozete koristiti za gradnju ili... više
75.000€ (842 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim... više
195.000€ (3 196 €/m²)
Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad
Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više
143.940€ (719 €/m²)
Šojka, Medijana, Niš
Na prodaju prizemna kuća u centru, u neposrednoj blizini Pravnog, Ekonomskog fakulteta. Kuća je je površne 76m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više
180.000€ (2 368 €/m²)
Bujanovac
Prodaje se kuća sa placem u centru Bujanovca. Kuća se nalazi na adresi Karađorđa Petrovića br.38. Kuća u osnovi ima 74m2, a plac je ukupne... više
91.000€ (1 229 €/m²)