Za upit kuća 10000 evra pronađeno 1951 oglasa

Kuca, naselje, Ratko Jovic

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u naselju Ratko Jovic. U blizini se nalaze autobuska stajalista, prodavnice,skretanje za aerodrom, izlazak... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

KUĆA NA EKSTRA LEPOJ LOKACIJI

4. juli, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana... više

130.000€ (670 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

Kuća u novogradnji - moguća zamena za stan ili dva stana

Gloždak, Paraćin

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više

130.000€ (734 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Renovirana kuća na top lokaciji idealna i za poslovni prostor

Pivara, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – RENOVIRANA KUĆA NA TOP LOKACIJI Na prodaju kvalitetno renovirana,prizemna kuća na izuzetno traženoj lokaciji – između centra... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Ada Medjica, -, Kuća, 55m2, 130000 EUR

Ada Medjica, Beograd

Vrlo funkcionalan splav na Savi, odlična lokacija, Ada Međica. Splav je sagrađen 2022, na novim je pontonima, sa kompletnim projektom arhitektonskog... više

130.000€ (2 363 €/m²)

  • 55m²

Sremčica, Beogradska, 76m2 ID#1545

Sremčica, Čukarica, Beograd

NA PRODAJU – Kuća za adaptaciju na atraktivnoj lokaciji u Sremčici! Na jednoj od najprometnijih i najtraženijih lokacija u Sremčici – glavna... više

120.000€ (1 578 €/m²)

  • 76m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 133900€

Cardak, Sremska Kamenica

Uknjižena trosobna kuća na Čardaku (Sremska Kamenica) na placu od 935 m2. Čvrsta gradnja, grejanje na gas, IDS 88546. više

133.900€ (1 912 €/m²)

  • 70m²

KUĆA, ŠIKARA!!

Šikara, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća površine 113m² na prostranom placu od 9 ari, smeštena u mirnom i uređenom delu naselja Šikara. Kuća je kvalitetno... više

133.900€ (1 184 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Trosobna kuća RAKOVAC, 123600€

Rakovac, Novi Sad

Agencijska oznaka 3060878 - Uknjižena novija kuća u Rakovcu.Dole velika dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom + kupatilo na spratu 2 sobe + kupatilo... više

123.600€ (908 €/m²)

  • 136m²

Resanik kod Kragujevca -objekat sa dva stana, površina 133 m2 i 207m2, plac 17

Gornja Mala, Kragujevac, Kragujevac

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

KUĆA!

Sombor

Na prodaju kuća starije gradnje, ukupne površine 385 m², na placu od 10 ari, koja se nalazi na Apatinskom putu, na uglu dve ulice, sa širokim... više

134.000€ (348 €/m²)

  • 385m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije, 102m2

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije na 5 minuta od centra grada. Kuća je prizemna i poseduje dva nezavisna ulaza sa po dva dvosobna... više

123.720€ (1 212 €/m²)

  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova