Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102232. CENA stana 143.0000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. Predivan pogled koji se pruža na dvorište.. Blizina... više

143.000€ (2 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 9/11 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 56m2, 143000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128982, X/, klima, lift, terasa. Na prodaju klasican dvosoban stan u neposrednoj blizini Zeleznicke stanice na desetom spratu... više

143.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 10.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Stevana Hristića, 1.5, 48m2, 143000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126487, II/V, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Na prodaju renoviran jednoiposoban stan od 48m2 na Novom naselju.... više

143.000€ (2 979 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 1.5, 46m2, 143000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 114144, II/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodajem naznacenu nekretninu na top lokaciji,100 metara od Futoske pijace. Prednost... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Liman I - Rednoviran, jednosoban stan ID#1001057

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Veljka Petrovića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednosoban stan na jednoj od najtraženijih i najlepših... više

143.170€ (3 976 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Prodaje se dvosoban stan na Grbavici

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Uknjižen Odmah useljiv Kompas nekretnine Vaš pouzdan partner u prodaji i izdavanju... više

143.210€ (2 702 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

144.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Podbara - Uknjižen dvosoban stan ID#1001078

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske... više

144.200€ (3 068 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Trosoban stan VETERNIK, 144200€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099929 - Uknjižen trosoban stan u Veterniku. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, odvojene... više

144.200€ (1 657 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 144200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100504 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen, četvorosoban stan, na top lokaciji u centru... više

144.200€ (2 486 €/m²)

  • 4 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan - Bulevar Evrope 42m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Prodaja dvosobnog stana Grbavica Novi Sad, 52m² renoviran, parking, odlična l

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen... više

144.200€ (2 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • /5 spratova