Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Prodaja dvoiposobnog stana, Centar, pešačka zona, prelepa terasa, moguća zam

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog... više

142.150€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 142490€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102602 CENA 142.490 e + agencijska provizija od 3%. U ponudi imamo uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini... više

142.490€ (2 456 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Đorđa Nikšića Johana, 1.5, 38m2, 142500EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 118534, II/IV, klima, terasa, parking, stambena zgrada. Prodaje se LUX stan, 38m2, u kompleksu PARK NOVI. Stan je jednoiposoban,... više

142.500€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, neuseljavan četvorosoban stan ID#1001205

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i... više

142.600€ (2 008 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • 1/1 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 142800€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili +++ Agencijska oznaka stana 1100583, Novi Sad, Telep.CENA 142800E + agencijska provizija 3%. Obavezna... više

142.800€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju odličan dvosoban stan na Bulevaru Evrope, 55m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Bulevar Evrope, površine 55m2, na 5. spratu u zgradi sa liftom. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

142.800€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Prodaje se dvosoban stan na Salajci, 43m2

Salajka, Novi Sad

Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 43 m², koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade. Ova nekretnina... više

142.800€ (3 320 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Telep, , 3.0, 51m2, 142800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116221, I/III, terasa. Prodaje se stan, 51m2, na Telepu, sa pogledom na Frusku goru. Izgradjen i useljiv. Na juznoj strani. Osuncan... više

142.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 46m2, 142912EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129716, II/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan 46,40m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan... više

142.912€ (3 106 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten i renoviran dvosoban stan (43 m²) na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji,... više

143.000€ (3 325 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099394 CENA 143.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova