Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Stan za svaku preporuku, vredi svaki euro

Somborski bulevar, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 52,58 m², nalazi se na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i traženom delu Bulevara... više

144.200€ (2 720 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001093

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje.... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 44m2, 144210EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 130320, III/IV, lift. GRBAVICA LUX NOVI 43,70 m2, SA PDV. Vrhunska gradnja. LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan,... više

144.210€ (3 277 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001081

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor... više

144.610€ (2 728 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 144710EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled... više

144.710€ (2 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097265. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. U cenu ulazi i garaža od 18m2. Može kupovina i bez nje. Oglašavamo... više

145.000€ (3 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145000€

Podbara, Novi Sad

Bez ulaganja, Tražena lokacija, Dvosoban, 52m2, Podbara +++ Agencijska oznaka stana 1057210, CENA 145000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA.Dvosoban,... više

145.000€ (2 788 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Telep, Patrijarha Pavla, 4.0, 81m2, 145000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavace sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja,... više

145.000€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102182 - Cena je 145 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz dnevnog... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 4/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 145000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan... više

145.000€ (2 457 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 59m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Klasičan dvosoban, 59m2, NOVO NASELJE.Agencijska oznaka 1102396. CENA stana 145 000e + 3% agencijske provizije. NOVO NASELJE, porodičan stan,... više

145.000€ (2 457 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 145000€

Blok Vila, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102554 CENA 145.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Stan je izuzetno svetao,... više

145.000€ (1 959 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3/4 spratova