Za upit donje vlase Nis pronađeno 165 oglasa

Garsonjera u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više

68.450€ (1 850 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 3/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.35m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.630€ (1 815 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

72.774€ (1 819 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,27m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.286€ (1 810 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Plac, Donja Vrezina, 57 ara

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrezini ukupne povrsine 57 ara. Nalazi se u neposrednoj blizini Donjovrezinskog groblja. Plac... više

71.000€ (12 €/m²)

  • 5700m²

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 592 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište koji se sastoji od dve parcele ukupne površine 592 m2. Nalazi se... više

26.000€ (43 €/m²)

  • 592m²

Plac, Donje Međurovo 4383 m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Prodaje se plac u Donjem Medjurovu, površine 43,83 ara. Nalazi se pored pruge i železničke stanice, komunalna infrastruktura je u blizini placa. više

90.000€ (20 €/m²)

  • 4383m²

Plac - poljoprivredno zemljište, Donji Matejevac, 1400m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu. Trenutno je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko zemljište. Plac je polovina... više

15.000€ (10 €/m²)

  • 1400m²

Plac 1187m2 Matejevačka petlja

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac pored Auto-puta, u blizini Matejevačke petlje, u budućoj poslovnoj zoni, pravougaonog oblika, poljoprivredno zemljište površine... više

32.000€ (26 €/m²)

  • 1187m²