Za upit Dobanovci pronađeno 31 oglasa

Velika kuća u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Velika kuća u Dobanovcima površine oko 300m2 na 47 ari placa. Jednu polovinu placa čini basta i voćnjak, a drugu građevinski plac na kome se... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Veliki plac u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prvi put u oglasu prodaje se veliki plac u samom centru Dobanovaca veličine od oko 83 ara (kao gradsko gradjevinsko zemljište). Do placa se... više

581.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Nova kuća u Dobanovcima sa podrumom i garažom

Dobanovci, Surčin, Beograd

Nudimo vam novu spratnu kuću površine 165m2 sa podrumom i garažom (zidani objekti), a sve na 37 ari placa ograđenog zidom i lepom belom ogradom.... više

300.000€ (1 818 €/m²)

  • 165m²
  • .sprat

Prodajem kucu u Dobanovcima

Surčin, Beograd

Prodajem kucu u Dobanovcima...150km..sa 7 ari placa....legalizovana...cena 170.000€...Kontakt 063295412 više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²

Spratna vertikala kuće, Dobanovci

Dobanovci, Surčin, Beograd

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena... više

120.000€ (1 000 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka, 66m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka 3.0, 66m2, 2/2, TA, parking U ponudi je sunčan i svetao stan u kući, u centru Dobanovaca. Po strukturi je... više

99.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Prodaja, Magacin, Beograd, Surčin, Dobanovci

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prodaje se magacin od 6300 m2, novogradnja, visina 9,5m, sirina 30m, sleperski prilaz, industrijski pod fero beton, saobracajnica oko magacina... više

6.300.000€ (1 000 €/m²)

  • 6300m²
  • .sprat

Dobanovci, stara kuća sa velikim placem

Dobanovci, Surčin, Beograd

Dobanovci-seosko domaćinstvo sa starom kućom i pomoćnim objektima na 57 ari placa koji iz glavne ulice izlazi na drugu ulicu. Kuća je prizemna,... više

475.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin - Dobanovci, industrijska zona 2.3 hektara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Plac u industrijskoj zoni površine 229 ari sa širinom fronta 232 metra. Udaljenost do izlaza na auto put 1.5 kilometara. Dozvoljena gradnja... više

915.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Dobanovci - Braće Vranješ, 85.52 ara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci - Braće Vranješ plac, 85.52 ara Na 15 km od Beograda, 4 km od petlje auto-puta u Dobanovcima, u ponudi je zemljište u građevinskom... više

255.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Dobanovci, Železnička, Zemljište, 6500ari, 180000 EUR

Dobanovci, Beograd

Plac se nalazi na izlazu iz Surčina ka Dobanovcima.Do samog asfalta je i obilaznice. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 52413. Agencijska provizija... više

180.000€ (27 €/m²)

  • 6500m²

Surčin, Dobanovci, -, Zemljište, 16750ari, 2000000 EUR

Dobanovci, Beograd

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2... više

2.000.000€ (119 €/m²)

  • 16750m²