Za upit Detelinara pronađeno 147 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101574 CENA: 125 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju je šarmantan stan odličnog i funkcionalnog rasporeda. Poseduje... više

115.000€ (2 674 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Detelinara, Novi Sad

Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan,... više

150.000€ (3 260 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 117000€

Detelinara, Novi Sad

Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klim Agencijska oznaka 1100949 -CENA 120.000e +3% agencijska provizija.Uknjižen... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Detelinara, Novi Sad

Cena stana 120,000 eu+ 3% agencijske provizije. Uknijžen dvosoban stan na Detelinari. Odličan raspored sa komotnim sobama i odvojenom kuhinjom.... više

120.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102433 CENA 165.000e + 3% agencijska provizija. Delimično renoviran, radjena stolarija, kupatilo, podovi. Stan se sastoji... više

165.000€ (2 323 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102292 CENA 121.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Svetozar... više

121.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Oglas

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten,... više

129.540€ (3 159 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

85.399€ (3 415 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična loka

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više

94.860€ (2 710 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 4.sprat

Detelinara, Novi Sad

69.611€ (3 314 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • Prizemlje

LOKAL NOVI SAD, 320000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Prodaja potpuno opremljenog ugostiteljskog lokala-picerije+++ Agencijska oznaka lokala je 8089736 , Novi Sad, Nova Detelinara , oglašavamo prodaju... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 86m²