Za upit Detelinara pronađeno 147 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 90000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101439 CENA 90.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

90.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 170150€

Nova Detelinara, Novi Sad

DUPLEX BEZ KOSINA , GARAŽA, TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1098936. Cena 170150 +ag. provizija 3% . U prodaji je odličan trosoban stan... više

170.150€ (2 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126700€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1090983 - Uknjižen dvosoban stan odličnog rasporeda u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine na Novoj Detelinari. Dobro održavan.... više

126.700€ (3 090 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Dva stana u jednom.Nova Detelinara, useljivo, uknjižen. Agencijska oznaka 1101474 . CENA STANA JE 190000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje... više

190.000€ (2 835 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 1/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, 60m2, prostran, dvosoban, sa odvojenom kuhinjom! +++ Agencijska oznaka 1102365 CENA 200.000 eura + 3% provizije. Na prodaju... više

200.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 99200€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102573 - CENA 99.200 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA--- Prodaje se lepa. komforna garsonjera na Novoj Detelinari, na odličnoj... više

99.200€ (3 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 4/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101051 CENA: 190.000e + agencijska provizija od 3% . Na prodaju je prostran i svetao dupleks stan, smešten na odličnoj... više

190.000€ (2 111 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 179000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102262 - Cena je 179 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz prostranog... više

179.000€ (2 841 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 275000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102604, cena nekretnine 275.000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Nova Detelinara, petosoban duplex, 97m2, peti... više

275.000€ (2 835 €/m²)

  • 5 soba
  • 97m²
  • 5/5 spratova

LOKAL NOVI SAD, 360500€

Nova Detelinara, Novi Sad

ULIČNI LOKAL, 122M2, DVA PARKING MESTA, ATRAKTIVNA LOKACIJA, NOVA DETELINRA. AGENCIJSKA OZNAKA 8091747 Oglašavamo prodaju izizetnog lokala... više

360.500€ (2 954 €/m²)

  • 122m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka--1092108 Troiposoban stan na Novoj Detelinari. Kuhinja i trpezarija odvojene šankom od dnevnog boravka. U sve prostorije... više

200.000€ (2 325 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 205000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101500 - CENA je 205000 plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan se sastoji... više

205.000€ (2 070 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova