Za upit cara dusana Dorcol Beograd prodaja pronađeno 58 oglasa

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska, 3.0, 84m2, 2/3, TA

Skadarlija, Beograd

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska 3.0, 84m2, 2/3, TA U jednoj od najautentičnijih dorćolskih ulica, u Zetskoj, nalazi se stan sa ozbiljnim... više

345.000€ (4 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

IMPOZANTAN 3.0 STAN, STARI GRAD

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Atraktivna i raskosna nekretnina, smestena je na perfektnoj lokaciji u najpopularnijem delu Starog grada gornjem Dorcolu. Stan je izuzetno... više

699.000€ (5 729 €/m²)

  • 3 soba
  • 122m²
  • 4.sprat

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova, 59m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više

327.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/7 spratova

Stari grad, Gornji Dorćol - Gospodar Jovanova, 139m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Gospodar Jovanova 3.0, 139m2 (terasa 10m2), 2/6, toplotne pumpe, lift, garaža U ponudi odličan trosoban stan u... više

1.500.000€ (10 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 139m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ljube Nedića, 2.5, 63m2, 210000 EUR

Dušanovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan, uknjižen na 62,61 m2, realne površine sa terasom 104m2, koji se nalazi na prizemlju objekta u ulici Ljube Nedića,... više

210.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Voždovac, Dušanovac - Murska 33m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više

142.000€ (4 303 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - a home that suits lifestyl

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - a home that suits lifestyle 4.0, 117m2 (terrace 9m2), 1/4, central heating, two lifts, phone line,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 84m2 , lux ID#1556

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

168.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lekino brdo, parking mesta u garaži ID#1557

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Prodaja parking mesta u garaži,Voždovac,Lekino brdo 20000 +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži na Dušanovcu-Lekino brdo.... više

20.000€ (1 333 €/m²)

  • 15m²

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 64m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija... više

230.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova