Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 338 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 75000€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102456 - Cena je 75 000e + 3% agencijske provizije Uknjižena, veća garsonjera u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001158

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Teodora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude renoviran, uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

156.560€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 292100€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099477 CENA 292100 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja... više

292.100€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 205000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102275 - Cena je 205 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen LUX poslovni prostor u blizini Bulevara i Futoške... više

205.000€ (2 697 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Socijalno - Uknjižen, renoviran trosoban stan ID#1001123

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Braće Jovandić. Uknjižen, komforan kompletno renoviran trosoban stan nadomak osnovne škole, vrtića, Bulevara oslobođenja,... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 217500€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaja 1102420 - Cena 217.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se komforan trosoban stan površine 75 m² na odličnoj lokaciji na... više

217.500€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/10 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen troiposoban stan ID#1001145

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Milana Koma. Izdvajamo iz ponude odličan, nov troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj... više

257.500€ (2 959 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Bulevar, Novi Sad

Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja, u blizini Futoške pijace. Upisan je na 80 m2, mada u prirodi ima... više

185.400€ (1 685 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 6/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098346 -CENA stana 121500 3 % agencijske provizije. Dvosoban stan blizu Futoške pijace. Namesten . Poseduje dnevni boravak... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Jednoiposoban , kod betanije , bez ulaganja .Agencijska oznaka 1100432... CENA 120. 000 eur + 3% provizije... Prodaje se prelep , manji jednoiposoban... više

120.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dupleks dvorišni stan ID#1001054

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini... više

125.660€ (2 060 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje