Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 339 oglasa

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001103

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

418.000€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

185.400€ (2 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001165

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, kompletno renoviran dvoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

175.100€ (3 367 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 385000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100031 CENA plus agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen duplex na Grbavici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja,... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 134m²
  • 5/6 spratova

Moderan Dvoiposoban stan 59 m² Banatić | Kompletno renoviran | Terasa | UKNJI

Banatić, Novi Sad

U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice,... više

147.900€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102402, cena nekretnine je 190.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad,Bulevar Evrope, 65 m2, trosoban, sedmi sprat.... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 7/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

U neposrednoj blizini Betanije, lep i prostran dupleks stan gde u ceni stana vam sleduje i garaža od 17 m2+++Agencijska oznaka stana 1101378,... više

240.000€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Cara Dušana - Četvorosoban stan sa bazenom ID#1000805

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u... više

618.000€ (2 575 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 240m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148000€

-, Novi Sad

Kvalitetna zgrada, Lepa i mirna lokacija, okružena zelenilom, Dvosoban, 51m2, Bulevar. Agencijska oznaka stana 1102512. Cena stana 148.000eu... više

148.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 12/14 spratova

Prodaje ze dvoiposoban stan sa terasom na Telepu, novogradnja 82m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 82m2 u Novom Sadu, na Telepu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Ova nekretnina predstavlja odličnu... više

234.600€ (2 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Telep - Uknjižena kuća ID#3000043

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu održavanu porodičnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara... više

488.200€ (1 457 €/m²)

  • 335m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen ulični lokal ID#8000095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Predstavljamo ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje