Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 339 oglasa

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Telep - Dvojna kuća ID#3000083

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne... više

154.500€ (2 491 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše, 3.5, 87m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku... više

174.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 172000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101150, cena stan je 172.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 60 m2, dvosoban, sedmi sprat (od deset).... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 163000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više

163.000€ (2 629 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Telep - Namešten dvoiposoban stan ID#1001053

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odlično održavan stan u sklopu porodične kuće, uknjižen 1/1. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u... više

181.280€ (2 060 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Četvorosoban dupleks stan ID#1001005

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižen četvorosoban dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

339.900€ (2 832 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen trosoban dupleks sa parkingom ID#1001095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

277.000€ (4 073 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Odličan trosoban stan ID#1001169

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

280.000€ (3 589 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/12 spratova

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001103

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

418.000€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

185.400€ (2 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102402, cena nekretnine je 190.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad,Bulevar Evrope, 65 m2, trosoban, sedmi sprat.... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 7/7 spratova