Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 339 oglasa

Novi Sad, Salajka - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001017

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Izdvajamo iz ponude odličan kompletno namešten jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001150

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole i više... više

180.200€ (2 252 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar - Jednosoban stan ID#1001162

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi jednosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

119.965€ (3 998 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100904 CENA 180000 + provizija 3%. Oglašavamo na prodaju komforan, četvorosoban stan, u izvornom stanju, na Bulevaru Oslobođenja.... više

180.000€ (2 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 3/7 spratova

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD ,TELEP , POSLOVNI PROSTOR,ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 U ponudi je prodaja ili izdavanje lokala u... više

642.000€ (2 386 €/m²)

  • 269m²
  • .sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 298000€

Bulevar, Novi Sad

Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma.... više

298.000€ (3 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 135000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102244 CENA 135000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan se sastoji... više

135.000€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/9 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101721 - Cena 170 000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan u blizini Futoške pijace. Po strukturi je... više

170.000€ (3 269 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100936 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara,... više

198.800€ (2 581 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001175

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Uknjižen odličan komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji... više

334.540€ (2 883 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 270000€

Telep, Novi Sad

Telep, blizina Bulevara P. Pavla. Cena stana sa PDV OM I PARKING MESTOM. Agencijska oznaka stana 1102319. Cena stana 270.000eu + 3% agencijske... više

270.000€ (2 454 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova