Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 339 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 208000€

Bulevar, Novi Sad

Porodična nekretnina u maloj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog sajma. Lep raspored. Agencijska oznaka stana 1099704, cena stana je 208.000... više

208.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 147200€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar, kvalitetna gradnja, opremljen, useljiv. cena stana 147,200 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1098197. U podaji je lep... više

147.200€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Telep, Milana Koma, 3.5, 87m2, 250000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129534, II/, terasa, parking. Telep – Moderan troiposoban stan sa velikom terasom (30m²) Na prodaju elegantan, kompletno namesten... više

250.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Detelinara - Nov dvoiposoban stan ID#1001176

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan pozicioniran na lokaciji koja je postala jedna... više

203.100€ (3 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, UKNJIŽEN JEDNOIPOSOBAN STAN, USELJIV. Agencijska oznaka 1101599. CENA STANA JE 120000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nekretnina se nalazi... više

110.000€ (2 972 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102333 CENA 140.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.... više

140.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102599 - Cena je 129 600 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu u blizini kružnog toka.... više

129.600€ (3 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Stanica, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 6/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 123600€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Ekskluzivna prodaja naše agencije. Agencijska oznaka stana 1101611, Novi Sad, Bulevar Evrope, 37 m2, dvosoban, visoko prizemlje ( u visini prvog... više

123.600€ (3 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Trosobna porodična nekretnina u zgradi od fasadne cigle u jednoj od ulica koje izlaze na Bvulevar Oslobođenja. Stan odličnog rasporeda, za adaptaciju+++Agencijska... više

160.000€ (2 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/10 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 628000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska šifra - 1097899... Oglašena cena + 3 % provizije ... UKNJIŽEN petosoban PENTHOUSE stan na Grbavici u blizini Bulevara oslobođenja... više

628.000€ (1 749 €/m²)

  • 5 soba
  • 359m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Socijalno - Jednoiposoban stan ID#1001163

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

139.050€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje.sprat