Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 339 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 80000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101993 - Uknjižen jednosoban stan blizu Železničke stanice i Bulevara. Stan poseduje sobu, izdvojenu kuhinju sa trpezarijom... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 191700€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101765, cena nekretnine je 191700e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 71 m2, trosoban, prvi sprat. Trosobna... više

191.700€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 175000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Bulevar Evrope, trosoban, 67m2, delimično namešten. Cena stana 175,000 +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1101782. Novi Sad,... više

175.000€ (2 611 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/12 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 236900€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1091118 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen kvalitetno opremljen dupleks na Bulevaru blizu Sajma.... više

236.900€ (3 037 €/m²)

  • 2 soba
  • 78m²
  • 5/4 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001121

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara,... više

161.450€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 3/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102514 CENA 120.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se uknjižen klasičan dvosoban stan, sa izdvojenom kuhinjom na Bulevaru... više

120.000€ (2 307 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101296 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan KOMPLET RENOVIRAN, u neposrednoj blizini... više

115.000€ (4 107 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

127.000€ (3 175 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 153000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102523 - Cena 153.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se odličan, potpuno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru od... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen višenamenski lokal ID#8000096

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara... više

85.490€ (3 419 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Telep - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000954

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Cvećarska. Odličan, uknjižen dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope. Ovaj komforan stambeni prostor čine prostran dnevni... više

180.250€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 3/5 spratova

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 262650€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090225 - Na prodaju kuća na severnom delu Telepa izmedju Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. Dve odvojene stambene... više

262.650€ (1 641 €/m²)

  • 160m²