Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 339 oglasa

Novi Sad, Adamovićevo - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001173

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Merkatora,... više

127.205€ (2 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Podbara - Višenamenski ulični lokal ID#8000086

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara. Višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I. Ovaj lokal je kompletno renoviran i čine ga dve... više

236.900€ (2 042 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 79m2, 220000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127697, IV/V, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionan dupleks: jednosoban plus trosoban stan na atraktivnoj lokaciji... više

220.000€ (2 784 €/m²)

  • 5 soba
  • 79m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Telep, Novi Sad

BUL PATRIJARHA , USELJIV DVOSOBAN STAN, UKNJIZEN, PARKING. Agencijska oznaka 1102287. Cena stana je 147000e +3% agencijska provizija. Prodaje... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 135000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102486 - Cena 135.000 + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se iz dnevne... više

135.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Centar - Višenamenski, ulični lokal ID#8000067

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan, višenamenski, ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj... više

283.250€ (2 575 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1102487 - CENA 198.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se trosoban , namešten stan u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

198.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 180000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102318 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1001177

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kornelija Stankovića. Uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih... više

155.000€ (3 163 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 7/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 140700€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099574 CENA 140.700e +3% agencijska provizija. Na prodaju trosoban duplex na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Bulevara... više

140.700€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Adamovicevo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001104

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Laze Nančića. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan nedaleko od Bulevara Evrope, Cara Dušana, Kliničkog... više

194.670€ (4 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/7 spratova