Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 339 oglasa

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD | TELEP | POSLOVNI PROSTOR | ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 U ponudi je prodaja ili izdavanje lokala... više

244.800€ (3 179 €/m²)

  • 77m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 3.0, 65m2, 160000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji... više

160.000€ (2 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 137200€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, dvosoban, odličan!CENA 137200 +agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1100298, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja.... više

137.200€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/9 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen, renoviran dvosoban dupleks ID#10011

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

137.970€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – trosoban stan 64m2, kompletno namešten, r

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran... više

206.000€ (3 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 6.sprat

Jednosoban stan NOVI SAD, 114000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102588 CENA 114.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen jednosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja. Stan poseduje... više

114.000€ (3 677 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 1/10 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 90000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101439 CENA 90.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

90.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 4/5 spratova

Stan Novi Sad – Nov dvosoban kompletno namešten stan 60m², nameštaj po mer

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se nov dvosoban stan u Novom Sadu, površine 60 m², kompletno namešten nameštajem rađenim po meri. Stan je neuseljavan, moderno opremljen... više

247.200€ (4 120 €/m²)

  • soba
  • 60m²
  • .sprat

Novi Sad, Sajam - Parking mesto u dvorištu ID#9000126

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Parking mesto u dvorištu Sajam kompleksa veličine 14m2. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara Evrope,... više

18.800€ (1 342 €/m²)

  • 14m²

Šestosoban stan NOVI SAD, 617700€

Bulevar, Novi Sad

EKSKLUZIVAN , šestosoban stan 213m2 ! CEO SPRAT na vrhunskoj lokaciji!JEDAN OD NAJBOLJIH STANOVA U GRADU, nadomak bul. Oslobođenja! Agencijska... više

617.700€ (2 900 €/m²)

  • 6 soba
  • 213m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102251 - CENA 160000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban stan na odličnoj lokaciji blizu Bulevara i Futoške... više

160.000€ (3 018 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 53m²
  • 7/9 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 206000€

Bulevar, Novi Sad

Troiposoban stan bez potrebe za bilo kakvim ulaganjem. Uvučena zgrada u miru a Bulevar Oslobođenja, na korak od zgrade. Agencijska oznaka stana... više

206.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 5/11 spratova