Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 340 oglasa

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen, renoviran jednoiposoban stan ID#1001203

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bulevar vojvode Stepe. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

108.150€ (3 180 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Bulevar, Novi Sad

Dvosoban stan na Bulevaru, 46m2, sa parking mestom u ceni !+++ Agencijska oznaka stana 1099847 Novi Sad , Bulevar. Veći dvosoban stan, sa parking... više

130.000€ (2 954 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR , USELJIV , UKNJIŽEN STAN,POGLED NA TVRĐAVU. Agencijska oznaka 1101601 . CENA STANA JE 138000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA . Poda je se... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 7/9 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 137900€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

BULEVAR EVROPE , USELJIVBRZO , DOBRA CENA . Cena stana 139,900 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1099461. Prodaje se odličan stan... više

137.900€ (2 121 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova

Prodaje se se 4.0 stan 90 m² – Grbavica, Bulevar Evrope 11, Novi Sad | Parki

Grbavica - Telep, Novi Sad

Prodaje se se prostran četvorosoban stan od 90 m² u ulici Bulevar Evrope 11, na petom spratu zgrade sa liftom u naselju Grbavica, Novi Sad.... više

172.640€ (1 918 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 5.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

329.703€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar , odlično mesto za porodicu .Agencijska oznaka 1098066. Cena stama 200.000eu +3% agencijske provizije. Ptrodaje se odličan trosoban... više

200.000€ (3 076 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 179000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102327, cena nekretnine je 179.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 70 m2, troiposoban, peti sprat.... više

179.000€ (2 557 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5/16 spratova

Oglas

Bulevar Evrope, Novi Sad

U ponudi je prodaja potpuno novog i neuseljavanog dvoiposobnog stana površine 58m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Bulevara Evrope. Stan... više

201.144€ (3 468 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Prodaja garsonjere – 29m2, namešteno, nova zgrada, odlična lokacija

Bulevar Evrope, Novi Sad

Na prodaju nameštena garsonjera Bulevar Evrope, površine 29m2, u novoj zgradi sa liftom, pod garancijom investitora. Stan je bez ulaganja, sve... više

106.429€ (3 669 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 3.0, 65m2, 160000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji... više

160.000€ (2 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4.sprat