Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1717 oglasa

Rakovica, Kneževac, 17. oktobra, 1.5, 32m2, 65000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 69950, PR/IV, izlog, telefon, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. Poslovni prostor 1,5, 32m2 u Knezevcu. Moze se izvrsiti... više

65.000€ (2 031 €/m²)

  • 32m²

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

PRODAJA, TROSOBAN STAN, BEOGRAD NA VODI, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.017.888€ (6 652 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 20.sprat

Barajevo GAJ, stan 46m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan... više

54.000€ (1 173 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Grocka, vila – 186kvm + 1,2ari ID#28706

Grocka, Grocka, Beograd

Prodaje se divna porodična kuća 186m2 na prelepom mestu, na brdu iznad Dunava, na ulazu u Grocku, sa pogledom na reku i Banat. Mirna i luksuzna... više

265.000€ (1 424 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića, 30m2

Blok 29, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića lokal, 30m2, prizemlje Na prodaju lokal – Novi Beograd, kod Arene Na odličnoj lokaciji... više

108.000€ (3 600 €/m²)

  • 30m²
  • Prizemlje

Petosoban stan 162 m², III sprat, Obrenovac, Rojkovac – 262 000 € (NAMEŠT

Rvati, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju petosoban stan, površine 162 m², u Obrenovcu, naselje Rojkovac, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade (potkrovlje).... više

262.000€ (1 617 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Na prodaju – Odličan stan sa parking mestom | Porodična lokacija

FON - Bilećka, Voždovac, Beograd

U ponudi je funkcionalan i dobro održavan stan, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike:... više

300.000€ (4 285 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2./5 spratova

Plac 10 ari, Obrenovac, Mala Moštanica – 20 000 €

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu, površine 10 ari. Pravougaonog oblika, dimenzija 80 x 15 m. • Plac poseduje mogućnost za uvođenje struje,... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Seosko domaćinstvo, kuća 81m² sa pomoćnim objektima – Dren, Obrenovac - 4

Dren, Obrenovac, Beograd

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Dren, kod Obrenovca, na velikom placu od 98 ari, idealno za porodičan život, poljoprivredu ili vikend imanje.... više

40.000€ (493 €/m²)

  • 81m²
  • .sprat

Palilula, Karaburma, Generala Aračića, 2.5, 94m2, 240000 EUR

Karaburma, Beograd

U ponudi stan na lepoj lokaciji Karaburme, na par minuta od Bogoslovije. Stan je skoro renoviran, ima dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak... više

240.000€ (2 553 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 1/3 spratova