Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131436, I/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Nov luksuzno opremljen dvosoban stan od 54m2, smesten u novogradnji na... više
270.000€ (5 000 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131303, III/, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Konjarniku,jednosoban 38m2+7m2terasa,sakuhinjom,trpezarijom,predsobem,kupatilom... više
152.000€ (4 000 €/m²)
Ritopek, Grocka, Beograd
Na prodaju novoizgrađena kuća u Ritopeku, ukupne površine 180 m², sa prostranim dvorištem i garažom od 40 m². Kuća je sveže završena, kompletno... više
350.000€ (1 400 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 73082, spratna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, tavan, vertikala. To su tipske kuce koje su podeljene... više
260.000€ (1 940 €/m²)
Žarkovo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više
235.000€ (2 797 €/m²)
Centar, Rakovica, Beograd
Rakovica – Snežane Hrepevnik – Poslovni prostor od 9m2 – Uknjižen – Izlog 22.000,00 evra Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 9m²,... više
22.000€ (2 444 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više
260.000€ (3 058 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više
204.000€ (3 044 €/m²)
Olimp, Beograd
Poslovni prostor, nivo polusuterena, u novijoj zgradi (2019), mirna ulica kod Olimpa, ukupna površina 164m2. Uknjiženo kao 12 garažnih mesta,... više
224.000€ (1 365 €/m²)
Resnik, Beograd
Na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici u Resniku, u zoni građevinskog zemljišta, lep plac, pravougaonog oblika od 10,5 ari. Pored placa struja,... više
85.000€ (80 €/m²)
Cubura, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više
360.000€ (3 913 €/m²)
Autokomanda, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima,... više
265.000€ (3 732 €/m²)