Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1716 oglasa

Čukarica, Sremčica, Beogradska, 9.0, 357m2, 320000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 122745, 8a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova,... više

320.000€ (896 €/m²)

  • 357m²

Veliki Mokri Lug, građevinsko zemljište, 17, 45 ari ID#1529

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Građevinsko zemljište koje se nalazi u Velikom Mokrom Lugu, potez Buljubašina voda, blizu stajališta autobusa broj 20, u mirnom delu grada (bez... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 106m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

3.0, 106m2(četiri terase), CG, 7/13, lift, interfon, telefon, alarm, ktv, deljiv, dva garažna mesta Belville je kompleks stambeno poslovnih... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Kalenić, Sinđelićeva, 51m2, 2.5, 4/4

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić, Sinđelićeva, uknjižen stan na 37m2, a mereno 51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u potkrovlju u bez lifta sa TA grejanjem. Sastoji... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića, 90m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3.5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 6/8 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Lamartinova, 5.0, 99m2, 295000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 113089, II/II, terasa(2), uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava, deljiv, stambena zgrada. **NEIMAR, 5.0, TERASA 36m2**Petosoban... više

295.000€ (2 979 €/m²)

  • 5 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica, 95.63a

Koraćica, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica plac - građevinsko zemljište, 95.63a, front prema ulici 26m Na 50 km od Beograda, 6 km od Mladenovca, na 8 km... više

79.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Braće Jerković, Zaplanjska, 1.5, 36m2, 135000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Andrićev venac - Kneza Miloša 113m2

Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više

435.000€ (3 849 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 113m²
  • 2/5 spratova

STARI GRAD DORCOL 66m2 , T , 225000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv,... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat