Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1716 oglasa

Palilula, Krnjača, Zrenjaninski put, 5.0, 253m2, 265000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 128191, 2.85a, spratna, struja, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava. Na prodaju kompletno namestena,... više

265.000€ (1 047 €/m²)

  • 253m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 80m2, 352000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119293, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

352.000€ (4 400 €/m²)

  • 80m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 24m2, 118320EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119296, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

118.320€ (4 930 €/m²)

  • 24m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 211m2, 1044450EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119295, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

1.044.450€ (4 950 €/m²)

  • 211m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 78m2, 347100EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119294, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

347.100€ (4 450 €/m²)

  • 78m²

Zemun, Ugrinovačka, Rade Končar, 3.0, 87m2, 190000 EUR

Ugrinovačka, Beograd

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Građevinsko zemljiste 48 ari, Draževac, Obrenovac – 47.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 48 ari u Draževcu na samo 8 km od Obrenovca i 2 km od centra sela. Blaga padina, sunčana strana - idealno za voćnjak,... više

47.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 1.5, 43 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno... više

155.000€ (3 604 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Surčin, Surčin, Šekspirova , Kuća, 345m2, 450000 EUR

Surčin, Beograd

Luksuzna kuća, nova, neuseljavana,uknjizena, sa kompletnom dokumentacijom, dva zasebna ulaza,devet soba ,sedam spavaćih soba i dva dnevna boravka,... više

450.000€ (1 304 €/m²)

  • 345m²

Novi Lux stan 87m2 u srcu Železnika

Železnik, Čukarica, Beograd

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

169.650€ (1 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 88m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

3.0, 88m2(terasa od 16m2), CG, PR/23, garaža, privatno dvorište (bašta) od 53m2, LUX, novo, interfon, internet, ktv Nadomak reke i Sava promenade,... više

594.000€ (6 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/13 spratova

PRODAJA, ETNO RESTORAN ZLATAR

Hadzipopovac, Palilula, Beograd

Na prodaju je Etno restoran Zlatar, kultno mesto sa tradicijom dugom preko 40 godina. Smesten na odlicnoj lokaciji, u Preradovicevoj ulici na... više

1.200.000€ (3 870 €/m²)

  • 310m²