Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Lokal u prizemlju novogradnje, strogi centar, 165 m2 u dva nivoa + 70 m

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal - poslovni prostor, u prizemlju nove zgrade u strogom centru, na atraktivnoj lokaciji - budućoj šetačkoj zoni,... više

400.000€ (2 424 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Centar, Narodnog fronta, 3.0, 105m2, 435000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131856, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se komplet namesten stan od 105m2 sa parking mestom za dva... više

435.000€ (4 142 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Podbara - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001174

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan... više

71.070€ (2 450 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/3 spratova

PORODIČNI STAN

Selenča, Sombor

Prodaje se porodični, trosoban stan od 86m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Odličan raspored, svetao, trostrano orijentisan! Stan ima... više

65.000€ (755 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju kuća 266m2, Donji Barbeš

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća... više

61.800€ (232 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u širem centru grada

Širi centar, Jagodina

Kuća u Jagodini, u širem centru, predstavlja odličnu lokaciju za porodični život. Ozakonjen objekat se sastoji od suturena, prizemlja i sprata,... više

250.000€ (925 €/m²)

  • 270m²
  • 1/1 spratova

Prodaja dvosobnog stana 42 m² Grbavica – odlična lokacija | Prodaja stanova

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – dvosoban stan 42 m2 na Grbavici Na prodaju je dvosoban stan površine 42 m2 na Grbavici u Novom Sadu, smešten u mirnom... više

169.950€ (4 046 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka IDS 62130 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen četvorosoban stan u samom srcu grada. Jedan deo stana... više

360.500€ (3 534 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova

Ekskluzivna Novogradnja u Varvarinu – Prostran Dom iz Snova!

Širi centar, Gradska Lokacija, Varvarin

Na prodaju je tek završena, prostrana kuća od 400m², smeštena na placu od 5.32 ara u širem centru Varvarina. Građena je od kvalitetnih materijala,... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Kragujevac lokal novogradnja najatraktivnija lokacija 95.12 m2 plus 60 m2 ispr

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal br. 1 u izgradnji od 95,12 m2 na prizemlju na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Ovo je cena za plaćanje u celosti... više

235.000€ (2 473 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje/6 spratova

POSLOVNI OBJEKAR-HALA OPREMLJEN ZA TEHNIČKI PREGLED-MOGUĆE KORIŠĆENJE I ZA

Centar, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine... više

299.000€ (1 502 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 40m2, 230000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum,... više

230.000€ (5 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/6 spratova