Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Petosoban stan na odlicnoj lokaciji

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se komforan petosoban stan površine 86,19 m², severne i zapadne orijentacije, sa veoma funkcionalnim rasporedom prostorija. Stan se... više

212.850€ (2 475 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 86m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju kuća 266m2, Donji Barbeš

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća... više

61.800€ (232 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Sajam, Toplice Milana, 3.5, 87m2, 185000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom... više

185.000€ (2 126 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova

Gložani - Silos sa mlinskom zgradom ID#8000029

centar, Bački Petrovac, Bački Petrovac

Gložani. Opšina Bački Petrovac. Četiri silosa od po 25 vagona, mlinska zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (bez opreme), kolska vaga, druga... više

257.500€ (539 €/m²)

  • 477m²
  • Prizemlje/2 spratova

Renoviran trosobni stan u centru, II sprat, 103 m2 plus dodatni prostor

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan, sa prostranim sobama, na II spratu kvalitetne zgrade bez lifta i sa malim brojem stanova.... više

237.130€ (2 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130601, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130603, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130596, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130605, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3.sprat

Na prodaju luksuzan opremljen stan u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika,... više

258.000€ (2 224 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 116m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog...

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog/Ekonomskog fakulteta. Uknjižena površina stana je 109m2, nalazi se na II spratu u zgradi... više

227.000€ (1 973 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

SAMO KOD NAS – jednoiposoban stan, tamo gde počinje vaše novo poglavlje!!!

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite... više

68.000€ (1 619 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova