Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum,... više
230.000€ (5 750 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar – Balkanska 3.0, 110m2, 3/5, CG, klime, lift, interfon, podrum U zgradi bivše „Mlinarske zadruge“, u strogom centru Beograda,... više
480.000€ (4 363 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1099186 - CENA: 320.000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada blizu Riblje pijace,... više
320.000€ (3 720 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Kuća u Jagodini, u širem centru, predstavlja odličnu lokaciju za porodični život. Ozakonjen objekat se sastoji od suturena, prizemlja i sprata,... više
250.000€ (925 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više
271.600€ (4 850 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više
270.000€ (1 636 €/m²)
Sarina Međa, Jagodina
Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite... više
68.000€ (1 619 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta... više
465.000€ (4 305 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 114143, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen. Na prodaju cetverosoban stan na Trgu Mladenaca. Stanovi na ovoj lokaciji su jako... više
375.000€ (4 411 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje:... više
450.000€ (4 090 €/m²)
Centar, Paraćin
Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine... više
299.000€ (1 502 €/m²)
Mlake, Sombor
KUĆA!! Na prodaju kuća površine 116m² na placu od 5 ari, nalazi se u mirnom delu, blizu centra. Kuća je građena od mešanog materijala i sastoji... više
70.000€ (603 €/m²)