Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 201600€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101212 CENA 201.600 SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%, I. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi... više

201.600€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Nova vikendica na Juhor planini

Majur, Okolina, Jagodina

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,... više

38.000€ (633 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Vinodolski, Centar, , 2.0, 66m2, 205000EUR

Centar, Novi Vinodolski

Agencijski ID: 120617, IV/, stambena zgrada. Stan je na IV spratu,( nema lift) nov,kompletno renoviran i sredjen,ima 66 m2,spavaca soba,dnevni... više

205.000€ (3 106 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 4.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 182900€

Centar, Novi Sad

CENA sa PDV-om, kvalitetna ovogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101168 više

182.900€ (2 950 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Beograd, Blok 72, Mileve Marić Ajnštajn, 1.0, 37m2, 121000EUR

Blok 72, Beograd

Agencijski ID: 120521, klima, uknjizen, parking, lokal. Prodaje se odlican lokal povrsine 37m² u novootvorenom kineskom trznom centru Eurasia,... više

121.000€ (3 270 €/m²)

  • 37m²

POSLOVNI PROSTOR! CENTAR!

Sombor

POSLOVNI PROSTOR! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat П=118м2... više

216.000€ (582 €/m²)

  • 371m²
  • .sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093091 - Uknjižen odličan troiposoban stan u samom centru grada. Drugi sprat, centralno grejanje, terasa. Iznad stana je... više

185.400€ (2 686 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 32m2, 118400EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124439, PR/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U prizemlju ima u ponudi i 47,58m2.Nacin finansiranja... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²

Fruška gora, Erdevik - Karađorđeva, 22.98a

Erdevik, Okolina, Šid

Fruška gora, Erdevik - Karađorđeva poljoprivredno zemljište, 22.98a Parcela površine 22.98a, sa privremenim objektom od 100m2, koji služi... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1000990

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

209.328€ (3 270 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

205.213€ (3 309 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Centar, Beogradski kej, 2.0, 72m2, 200000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125267, II/V, klima, terasa, uknjizen, renoviran, novogradnja. Na prodaju klasican dvosoban stan od 72m2 na Beogradskom keju.... više

200.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova