Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Kuća u centru Niša, 54m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju.... više

149.500€ (2 768 €/m²)

  • 54m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju stan 73 m2 u Vrnjačkoj Banji

Centar, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan povrsine 73m2 koji je fizički podeljen u dve stambene jedinice, jedan stan koji ima odvojenu spavaću sobu i jedna garsonjera,... više

149.500€ (2 047 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar, Dušana Vasiljeva, 1.5, 46m2, 196000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118804, I/IV, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen stan u centru,kod Riblje pijace,u mirnoj... više

196.000€ (4 260 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

više

200.000€ (4 166 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 151960€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094204--Četvorosoban stan u izgradnji, useljiv do kraja septembra 2023. u Petrovaradinu, Kvalitetna gradnja stanova, italijanska... više

151.960€ (1 948 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

Retko u ponudi, luksuzna kuća 360m2, centar

Centar, Leskovac, Leskovac

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više

239.000€ (663 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 181550€

Centar, Novi Sad

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST... CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine... Stan se nalazi na... više

181.550€ (2 793 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Poslovni prostor 3.0 u centru Niša, 68m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom... više

150.000€ (2 205 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Prelep troiposoban stan na top lokaciji -kod Narodnog pozorišta, 78m2, 5.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično... više

150.000€ (1 923 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

Kuća u Supovcu, 176 m2 na 14 ari placa

Supovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš.... više

37.100€ (210 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101186, CENA 215.000 eura + 3 % agencijske provizije, Kej / Centar, 86 m2, trosoban, sedmi sprat ( ne i poslednji). Prava... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Centar, Socijalno, 3.0, 75m2, 240000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju klasican trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi... više

240.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/4 spratova