Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Gradska lokacija, Centar, Ante Bogićevića, Zemljište, 4353ari, 217500 EUR

Centar, Loznica

7 građevinskih placeva sa pristupnim putem. Priključak vode obezbeđen. Cena je 5.000 EUR-a po aru. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 62760.... više

217.500€ (49 €/m²)

  • 4353m²

Sopot, Nemenikuće, Njegoševa, 24a, 32000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 93138, struja, uknjizen, plac. GRADjEVINSKI PLAC. Moze da se zida kuca za stanovanje ili vikendica. Ako hocete pravi Sumadijski... više

32.000€ (13 €/m²)

  • 2400m²

Novi Sad, Centar, Ćirpanova, 3.5, 80m2, 189000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex,... više

189.000€ (2 362 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 45m2, 192600EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108995, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

192.600€ (4 280 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan 72 m², Akva Park, Jagodina, 2/7 sprat

Akva Park, Jagodina

LUKSUZAN TROOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Ako tražite stan koji kombinuje savršenu lokaciju, kvalitet i sigurnost... više

102.960€ (1 430 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/7 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001101

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen renoviran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone,... više

195.200€ (4 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji – mirna lokacija, blizu centra!

Tabane, Jagodina

Prodaje se lepljena kuća u započetoj fazi izgradnje, površine 142 m², na placu od 3 ara. Objekat je pažljivo projektovan i idealan za porodični... više

105.000€ (739 €/m²)

  • 142m²
  • /2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 192000€

Centar, Novi Sad

CENTAR ,LUX, OPREMLJEN. Agencijska oznaka 1101459 . CENA STANA JE 192.000eu +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se kvalitetan trosoban stan... više

192.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193000€

Centar, Novi Sad

CENTAR , UKNJIŽEN TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1101875. Prodaje se trosoban stan u blizini strogog centra, Dunava, pijace . Stan je dvostrano... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 4/5 spratova

Kopaonik, centar - Repu, 51m2

Centar, Kopaonik

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 51m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m... više

220.320€ (4 320 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 51m²
  • 6/6 spratova

Lokal 68 m2 Centar

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi lokal od 68 m2 u samom centru grada, novogradnja. Objekat ima ukupno 5 etaža su plus pr plus 3. Zgrada je pravljena po najnovijim... više

240.000€ (3 529 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova