Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca – prostran i funkcionalan stan na

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih... više

145.000€ (2 230 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Centar, Takovska+dvorište

Takovska, Stari Grad, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo, odličan stan u Takovskoj ulici koji lokacijski pripada opštini Stari grad. Pozicioniran je na prizemlju u izvanrednoj... više

239.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001117

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

Kuća u okolini Jagodine na dva nivoa odmah useljiva sa svim priključcima

Siokovac, Okolina, Jagodina

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Stan 2.5 kod Gradske bolnice 68m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini su stari i novi klinički centar, park Čair, sportski centar kao i mnogobrojni... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/9 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 188500€

Centar, Novi Sad

DVORIŠNI STAN U STROGOM CENTRU.Agencijsak oznaka 1100261 Podaje se dvorisni stan od 122m2 . Na parceli su tri nekretnine . Sve je laglizovano... više

188.500€ (1 545 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/1 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.86m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

139.280€ (2 963 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu,... više

139.400€ (2 965 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 7/8 spratova

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Četvorosobna kuća VETERNIK, 189500€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽENA kuća na samostalnom placu od 615 m2 u centru Veternika... Moguća gradnja Urbane vile P+1+Pk... Cena sa uračunatom agencijskom provizijom...... više

189.500€ (928 €/m²)

  • 204m²

SALONSKI STAN U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

Prodaje se SALONSKI STAN od 129m2 na izuzetno lepoj lokaciji. Stilizovan stan ima svoj poseban ulaz sa stepeništem, predsoblje, kupatilo, veliki... više

159.700€ (1 237 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 129m²
  • 1.sprat

Gradska lokacija, Centar, Ante Bogićevića, Zemljište, 4353ari, 217500 EUR

Centar, Loznica

7 građevinskih placeva sa pristupnim putem. Priključak vode obezbeđen. Cena je 5.000 EUR-a po aru. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 62760.... više

217.500€ (49 €/m²)

  • 4353m²