Za upit 4199 Centar pronađeno 3534 oglasa

Kuća-novogradnja

Centar, Paraćin

-Odmah useljiva kuća bez ulaganja! -Moguće su korekcije u ceni. više

145.000€ (630 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Mladenovac, Mladenovac (mesto), , 3.0, 71m2, 103000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 124785, I/III, parking. U ponudi je svetao i prozracan stan, juzno orijentisan, sto mu tokom celog dana obezbedjuje obilje prirodne... više

103.000€ (1 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Tivat, Centar, Markuševina, 2.0, 44m2, 177300EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108987, PR/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

177.300€ (4 029 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101832. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se namešten, i sve je već u ceni stana. Renoviran, bez dodatnih... više

150.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

3.0. Centar, Trg Kralja Aleksandra

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za... više

190.000€ (1 938 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 6.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

97.838€ (2 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Višenamenski, ulični lokal ID#8000091

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan, višenamenski, ulični lokal koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj... više

206.000€ (1 183 €/m²)

  • 174m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća sa lokalom u strogom centru grada

Centar, Ćuprija

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, koja odiše stilom i toplinom rustičnog dizajna. Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj... više

135.000€ (1 071 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 179800€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100460. CENA stana 179 800e + 3% agencijske provizije. Parking mesto je rezervisano za Vas. Dvorišni stan u strogom centru... više

179.800€ (3 100 €/m²)

  • 1 soba
  • 58m²
  • Prizemlje

Stan u centru Zemuna, 2, 0, 64m2, uknjižen ID#1604

Centar, Zemun, Beograd

izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. više

129.600€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • Prizemlje