Za upit 4199 Centar pronađeno 3534 oglasa

DVORIŠNI STAN, NA ODLIČNOJ LOKACIJI!!

Logor, Sombor

Na samo 10 minuta od centra grada,u mirnom okruženju,prodaje se funkcionalan dvorišni stan od 65m2, na parcei od 205m2. Nalazi se u blizini... više

32.000€ (492 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

Jednosoban stan NOVI SAD, 179800€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100460. CENA stana 179 800e + 3% agencijske provizije. Parking mesto je rezervisano za Vas. Dvorišni stan u strogom centru... više

179.800€ (3 100 €/m²)

  • 1 soba
  • 58m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Centar, Novi Sad

DVOSOBAN PENTHOUSE U SRCU NOVOG SADA - Agencijska oznaka 1102212 - CENA 180.000,00 € + 3% agencijske provizije. Oglašavamo na prodaju izuzetan... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 5/6 spratova

Stari grad, centar - Hilandarska, 36m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 1.5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog... više

218.000€ (6 055 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 3/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 180250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1098622 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na PRODAJU uknjižen duplex KOMPLETNO NAMEŠTEN u Centru grada u... više

180.250€ (2 538 €/m²)

  • 5 soba
  • 71m²
  • 3/4 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

210.900€ (2 510 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 3/6 spratova

Kompletno renoviran i namešten stan na prvom spratu u centru

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo izuzetno funkcionalan i odmah useljiv stan na prvom spratu, sa pripadajućim podrumom. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno... više

49.500€ (1 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/4 spratova

Lokal u glavnoj ulici

Širi centar, Jagodina

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. više

115.000€ (1 493 €/m²)

  • 77m²
  • /1 spratova

KUĆA! POTENCIJAL!!!

Centar, Sombor

KUĆA! Prodaje se prostrana, porodična kuća idealna za višečlano domaćinstvo ili investiciju, smeštena u mirnom delu grada – na samo nekoliko... više

149.000€ (1 087 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

Tivat, Centar, , 1.0, 48m2, 184000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72027, I/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

184.000€ (3 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju moderan stan – centar grada, 75 m²

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene... više

183.750€ (2 450 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 75m²
  • 8/8 spratova

Na prodaju plac – gradsko građevinsko zemljište

Rit, Jagodina

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Plac ima asfaltni prilaz, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine.... više

35.000€ (26 €/m²)

  • 1334m²