Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Ulični lokal 51m2 u blizini Narodnog Pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan lokal u centralnom delu grada. U lokal se ulazi direktno sa ulice. Uknjižen je na 51m2. Moguće je u zavisnosti od namene... više

115.680€ (2 268 €/m²)

  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

Rakovica, Centar, Marička, 5.0, 90m2, 179000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi... više

179.000€ (1 988 €/m²)

  • 5 soba
  • 90m²
  • 6/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/6 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne... više

205.000€ (2 303 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/3 spratova

Boljevac, Rtanj - Ilino 21kvm + 17kvm + 10,44ari

Ilino, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko... više

18.000€ (473 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvoiposoban stan u centru 107000 eura

Centar, Medijana, Niš

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik,... više

107.000€ (1 597 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se stan u Petra Drapsina centar

Stari Grad, Novi Sad

Opis oglasa U ponudi je potpuno renoviran salonac u centru Novog Sada, idealan kako za život, tako i za izdavanje stanova Novi Sad. Stan se... više

180.250€ (3 055 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

Kompletno namešten porodični stan

Širi centar, Jagodina

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu – kompletno namešten stan sa modernom tehnikom u zgradi novije gradnje. Ovaj prostrani stan ima: Četiri... više

104.000€ (928 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 4/4 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

111.840€ (1 511 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

213.110€ (2 598 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 1/7 spratova