Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

PORODIČNA KUĆA U CENTRU

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na prodaju je porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija. Kuća je površine 178 m², smeštena... više

139.000€ (789 €/m²)

  • 176m²
  • .sprat

Prodaje se stan u Petra Drapsina centar

Stari Grad, Novi Sad

Opis oglasa U ponudi je potpuno renoviran salonac u centru Novog Sada, idealan kako za život, tako i za izdavanje stanova Novi Sad. Stan se... više

180.250€ (3 055 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

196.300€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.0

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

197.150€ (2 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/6 spratova

Savski venac, Centar, Risanska, 2.0, 30m2, 165000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjizen. Salonski stan na odlicnoj lokaciji u cetvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan... više

165.000€ (5 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Centar, Železnička, 1.5, 39m2, 165000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129697, III/V, uknjizen. Na prodaju jednoiposoban stan u Centru Novog Sada. Retko u ponudi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

165.000€ (4 230 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

120.000€ (1 666 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju – nov, neuseljavan dvosoban stan sa garažnim mestom!

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan i funkcionalan stan površine 56 m², smešten u prizemlju nove zgrade na odličnoj lokaciji. Stan je potpuno nov i nikada... više

115.000€ (2 053 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan u novogradnji -odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

143.550€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Voždovac, Šumice, , 1.0, 25m2, 107000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova