Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Plac 10 ari, Obrenovac, Mala Moštanica – 20 000 €

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu, površine 10 ari. Pravougaonog oblika, dimenzija 80 x 15 m. • Plac poseduje mogućnost za uvođenje struje,... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STAN U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik,... više

105.000€ (1 071 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 3/3 spratova

Luksuz koji postaje dom – Nov stan u srcu grada, 85m² + 10m2 terasa

Centar, Jagodina

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa.... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan 78m2, centar, kod crkve Sv. Luka

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 78m2, vodi se kao poslovni prostor, na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini crkve Sv. Luka. Stan se nalazi na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/4 spratova

Sopot, Sopot (mesto), Kneza miloša, 10a, 20000EUR

Sopot (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120929, uknjizen, plac. U mogucnosti smo da vam ponudimo plac,na 1 km od centra u Opstine Sopot.Nepunih 150 metara od asfalta. Do... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

114.390€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 2/5 spratova

Gradska lokacija, Centar, Boška Buhe, Kuća, 220m2, 150000 EUR

Centar, Stara Pazova

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

115.290€ (1 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 110958 -CENA 138.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan, potpuno namešten dvosoban stan kod Socijalnog . Stan... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

PROSTRANA KUĆA SA VELIKIM PLACEM U MLAKAMA – ŠIRI CENTAR!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana kuća od 159m² na placu od 9,1a u mirnom naselju Mlake, širi centar grada. Nekretnina se sastoji od 3 komforne sobe,... više

144.200€ (906 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 130000E + 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova