Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA, 85m2

Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3.0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav... više

75.000€ (882 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

PRODAJEM JEDNOSOBAN STAN

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja jednosobnog stana u Vrnjačkoj Banji površine 57,95m², u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u prirodnom okruženju, uz savršen balans... više

98.600€ (1 729 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

VOZDOVAC RIPANJ 2248m2 , 23000e

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Ripanj, Kovanluk, gradjevinski plac od 22.48 ari, uknjizen, uradjena konverzija. Prodaje se odlican plac na oko 1 km od centra Ripnja i na... više

23.000€ (10 €/m²)

  • 2248m²

Barajevo, centar - Bagrdanska, 158m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum,... više

159.000€ (1 006 €/m²)

  • 158m²
  • Prizemlje/1 spratova

cena dogovor, centar naselja, uknjizena ID#5716

Borča, Palilula, Beograd

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom... više

165.000€ (2 142 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Lokacija koja prodaje sama sebe – u samom centru zbivanja!

Akva Park, Jagodina

Na prodaju lokal na najtraženijoj lokaciji u gradu, idealan za one koji znaju da prepoznaju pravu poslovnu priliku. Odlična kvadratura, funkcionalan... više

40.000€ (800 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Kuća, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru grada. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, kao i adaptaciju mnogobrojnih objekata. Nalazi se na... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog, plac 5 ari

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru... više

83.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

KUĆA ZA SALAŠ U GRADU

Centar, Apatin

Prodaje se kuća na uglu dve ulice u centru Apatina, a 200m od Dunava. Kuća ima 333m2 na parceli od 879m2, stare gradnje. Redovno je održavana... više

113.500€ (340 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

Plac 10 ari, Obrenovac, Mala Moštanica – 20 000 €

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu, površine 10 ari. Pravougaonog oblika, dimenzija 80 x 15 m. • Plac poseduje mogućnost za uvođenje struje,... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova