Za upit 4199 Centar pronađeno 3559 oglasa

Dvosoban stan u centru Aleksinca, II sprat, 60 m2

Centar, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

67.000€ (1 116 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Plac 928 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju lep plac gradsko građevimsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju stambenog ili poslovnog... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 928m²

Stan, Poslovni prostor, Centar, Sud

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorišta...Stan je idealan za kancelarije,... više

108.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Stan niže spratnosti u centru grada sa garažom i podrumom

Centar, Jagodina

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se... više

64.000€ (1 560 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp/4 spratova

PLAC LEDINCI, 56000€

Ledinci, Novi Sad

Predivan plac na u Starim Ledincima , građevinsko zemljište+++Agencijska oznaka placa7089812, Novi Sad, Stari Ledinci, 931 m2. Prodaje se plac... više

56.000€ (60 €/m²)

  • 931m²

Prodaje se kompletno namešten stan 50m2 – naselje Tabane, Jagodina

Tabane, Jagodina

Na prodaju stan ukupne površine 50m², koji se nalazi u mirnom naselju Tabane, u neposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta. Stan se prodaje sa... više

56.000€ (1 120 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Apartman 34 m², V sprat, Zlatibor – (OPREMLJEN) - 73.000€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 34 m², koji se nalazi na petom spratu pružajući vam mogućnost za mir, odmor i prelep pogled na... više

73.000€ (2 147 €/m²)

  • 34m²
  • 5.sprat

Centar grada 54m² + 12m² terasa, 107000€

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan... više

107.000€ (1 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Plac, Novo Selo 16.19 ari

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 16.19 ari u Novom selu na 6,5 km od centra grada. Nalazi se u blizini veoma prometnog,lokalnog puta Niš i Prokuplje.... više

66.700€ (4 168 €/m²)

  • 16m²

Lokal u centru Novog Sada, 17 m², prizemlje

Centar, Novi Sad

U centru Novog Sada, na Starom Gradu, prodaje se ulični lokal od 17 m² u prizemlju, u Gajevoj 16. Lokal izlazi na dve prometne ulice, Jevrejsku... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više

114.900€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²