Za upit 4199 Centar pronađeno 3559 oglasa

Stambeno poslovna zgrada, Vučić kod Rače - 184 m2, plac 605 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju stambeno poslovna zgrada, površine u osnovi 184 m2, na placu površine 605 m2. Stambeno poslovni objekat se nalazi na regionalnom... više

60.000€ (326 €/m²)

  • 184m²
  • Prizemlje

Planina, Centar, Krfska, 1.5, 53m2, 115000 EUR

Centar, Zlatibor

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak,... više

115.000€ (2 169 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 86520€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1098818 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Garsonjera u užem delu Centra, u blizini pešačke zone. Prodaje se potpuno... više

86.520€ (3 605 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor u centru Rekovca

Centar, Rekovac

Poslovna zgrada u centru Rekovca. Na placu se nalaze 2 objekta, jedan objekat je poslovna zgrada pr+Sp1 opremljena sa inventarom za kafić/kafanu.... više

65.000€ (325 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Komforan dvosoban stan sa parking mestom kod Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen... više

51.500€ (858 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

NOVOGRADNJA! Jednosoban stan 40m2, IV sprat, Čajetina, Zlatibor - 68.000e

Centar, Zlatibor

Na prodaju stan površine 40 m², koji se nalazi na IV spratu zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Zlatibora. Sastoji... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Barajevo, Gaj, 75m2+26m2 terasa

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan... više

76.000€ (1 013 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102510. cena 95.000eu +3% agencijske provizije. Odlična komplet opremljena garsonjera koja se nalazi u neposrednoj... više

95.000€ (3 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog... više

95.000€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Ekskluzivani apartman na Kopaoniku povoljna ponuda

Kraljevi čardaci, Kopaonik

U ponudi je nov potpuno opremljen apartman na Kopaoniku ,u ekskluzivnom delu Kopaonika na 100.metara od Kraljevih čardaka u kompleksu RESIDENCE... više

67.000€ (2 233 €/m²)

  • 30m²
  • 4/6 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – odlična lokacija blizu centra

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta... više

77.280€ (2 341 €/m²)

  • Garsonjera
  • 33m²
  • 2/6 spratova