Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 0.5, 21m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125292, I/, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Sonje Marinković, 0.5, 17m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121877, III/, terasa. Prodaje se garsonjera od uknjizenih 17,4 m2 nije usla terasa oko 3 m2+ prostorija vangruntovna od 20 m2.... više

90.000€ (5 294 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²
  • 3.sprat

Topola - centar, 86.51 ari

Centar, Topola

Topola - centar plac, 86.51 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalaze se dva placa, jedan do drugoga, na gradsko-građevinskom... više

104.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 2.0, 32m2, 109000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIZEN !! HITNO !! Cena nije... više

109.000€ (3 406 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan na super lokaciji

Širi centar, Jagodina

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stana 55m2 – Lokacija odlična, a troškovi minimalni!

Širi centar, Jagodina

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju LUX renoviran jednosoban stan - Centar, Stari Grad 21m2

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više

91.800€ (4 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan... više

74.000€ (2 846 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

61.200€ (1 800 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lep, nov stan, apartman na Kopaoniku, prvi sprat, 32 m2,

Centar, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju kvalitetan jednoiposoban stan, apartman na Kopaoniku, u viked naselju, lokacija Čajetinska česma, na prvom spratu od... više

64.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 1/3 spratova

Investicija koja se ne propušta – jednosoban stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Širi centar, Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

63.850€ (1 773 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Lokal 84m2 na odličnoj lokaciji

Širi centar, Jagodina

Lokal od 84m2 na odličnoj lokaciji blizu bolnice sa parkingom u prizemlju zgrade. Pogodan za laboratorije, frizersko - kozmetičarske salone,... više

64.000€ (761 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje