Za upit 4199 Centar pronađeno 3558 oglasa

Novi Sad, Centar, Pap Pavla, 0.5, 29m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124183, V/V, lift, uknjizen. U prodaji je odlicna garsonjera u samom centru grada, idealna za stanovanje ili investiciju za izdavanje.... više

90.000€ (3 103 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 0.5, 21m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125292, I/, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Plac u Vinorači, Jagodina, 19.32 a

Vinorača, Okolina, Jagodina

Tražite idealno mesto za gradnju porodičnog doma, vikendice ili investiciju? Na prodaju je prostran plac na odličnoj lokaciji u mirnom naselju... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 2.0, 32m2, 109000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIZEN !! HITNO !! Cena nije... više

109.000€ (3 406 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 4/4 spratova

Poslovni prostor na prodaju u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije. više

63.000€ (684 €/m²)

  • 92m²
  • Prizemlje

Topola - centar, 86.51 ari

Centar, Topola

Topola - centar plac, 86.51 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalaze se dva placa, jedan do drugoga, na gradsko-građevinskom... više

104.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ekskluzivno! Plac sa prelepim pogledom na Đurđevom Brdu – Jagodina

Đurđevo brdo, Jagodina

Tražite idealno mesto za izgradnju vašeg doma iz snova? Na prodaju je prostran plac od 6.37 ari, smešten na prestižnoj lokaciji Đurđevog Brda... više

17.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju LUX renoviran jednosoban stan - Centar, Stari Grad 21m2

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više

91.800€ (4 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

59.600€ (1 490 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 1/7 spratova

Premium novogradnja u Sokobanji, I sprat, 35,4 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između parkova... više

59.900€ (1 711 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Centar, Novi Sad

RETKO U PONUDI MALI SALONAC, CENTAR. Agencijska oznaka 1101959.Cena stana 90.000eu +3% agencijska provizija.Prodaje se mali salonski stan od... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/5 spratova