Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Sremski Karovci, potes Ćušilovo - Uknjižen plac ID#7000069

Širi centar, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, potes Ćušilovo. Predstavljamo poljoprivredno zemljište njiva 3.klase, veličine 505m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa pogledom... više

52.000€ (102 €/m²)

  • 505m²

Zemun, Centar, Bežanijska, 1.0, 31m2, 79000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjizen. Prodaje se kompletno namesten, funkcionalan stan povrsine 31m2, okrenut ka dvoristu, u zajednickom dvoristu,suncan,... više

79.000€ (2 548 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Lokal 25 m² Stari Grad | Centar | Renovirano | Ulični lokal | Investicija

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je poslovni prostor površine 25 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa i suda. Ova nekretnina... više

81.500€ (3 260 €/m²)

  • 25m²
  • vp/3 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

STAN NEDALEKO OD LIDLA!!

Centar, Sombor

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik,... više

61.800€ (1 084 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Stan u centru grada

Centar, Paraćin

više

56.700€ (900 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • .sprat

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Lokal, Centar, kod Politike, Svetogorska, 54m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Lokal, Centar, kod Politike, Svetogorska, 54m2, SUT/7, CG, renoviran. Lokal u prodaji, iz ulaza u zgradi odvojen deo, stepenice u suterenu,... više

95.000€ (1 759 €/m²)

  • 54m²
  • Suteren/7 spratova

Jednoiposoban stan 32 m², Centar, Kragujevac, 1. sprat

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan u centru Kragujevca, na jednoj od najtraženijih lokacija, u neposrednoj blizini Prve kragujevačke gimnazije, pozorišta i Ambulante... više

85.000€ (2 656 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 1.sprat

Plac za gradnju u centru Sićeva, 14 ari

Sićevo, Niška banja, Niš

Na proddaju plac u Sićevu, 14 ari, 22.000e. Plac se nalazi u centralnom delu naselja, u blizini ambulante i škole. Građevinsko je zemljište... više

22.000€ (15 €/m²)

  • 1404m²

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova