Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša, 133m2, 3.0, 4/4 + 2 garažna mesta

Centar, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj... više

250.000€ (1 879 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Fruška gora, Erdevik - Karađorđeva, 22.98a

Erdevik, Okolina, Šid

Fruška gora, Erdevik - Karađorđeva poljoprivredno zemljište, 22.98a Parcela površine 22.98a, sa privremenim objektom od 100m2, koji služi... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 196000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100605 - Cena 196.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se namešten stan na idealnoj lokaciji u centru grada u blizini... više

196.000€ (4 260 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, , 3.5, 100m2, 230000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 56571, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, podrum, cela. Stan na ekskluzivnoj lokaciji, ususkan u srcu grada,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan povrsine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne... više

230.000€ (1 982 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Užice, Zlatibor, Dugi Do, 4.0, 122m2, 99000EUR

Zlatibor, Užice

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na... više

99.000€ (811 €/m²)

  • 122m²

Novi Sad, Podbara, Jaše Ignjatovića, 1.5, 36m2, 135000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 130382, IV/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican jednoiposoban stan u Jase Ignjatovic ulici na... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Odličan trosoba stan kod Doma zdravlja, 75 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja,... više

163.000€ (2 173 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor 140m2, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor - lokal u blizini Narodnog Pozorišta. Lokal ima dva nivoa, jedan je u prizemlju 63,5m2 sa dva mokra čvora, a drugi... više

260.000€ (1 857 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje/5 spratova