Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

- sopot sf 2464

Popović, Sopot, Beograd

Gradjevinski plac sve od prikljucaka je na samom ulazu u plac .nova ulica .u blizini je Crkva,centar Popovica kao i naselje Hrastov breg .dobra... više

144.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

208.821€ (3 314 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1/8 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

268.220€ (2 579 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/7 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 234000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101912. CENA stana 234 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen trosoban salonski stan u Starom gradu blizu Dunavskog parka,... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova

Novi Sad, Centar, , 3.5, 100m2, 230000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 56571, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, podrum, cela. Stan na ekskluzivnoj lokaciji, ususkan u srcu grada,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan povrsine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne... više

230.000€ (1 982 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Plac 8 ari, Obrenovac, Dudovi - 45000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 7.78 ari u Dudovima u Obrenovcu, približnih dimenzija 14x56 m. Lokacija: Plac se nalazi u Dudovima,... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sokobanja, Šarbanovac - 55kvm + 41kvm +10,39ari

Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara... više

22.000€ (229 €/m²)

  • 96m²

Vračar, Čubura, , 2.0, 37m2, 138000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više

138.000€ (3 729 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe , Lokal, 120m2, 180000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

U sklopu tržnog centra, zaseban objekat, luksuzno sređen klub 80m2 + restoran 40m2, kompletno luksuzno opremljeni, pod brušeni granit, keramika... više

180.000€ (1 500 €/m²)

  • 120m²