Za upit 4199 Centar pronađeno 3536 oglasa

Građevinsko zemljište 25 ari, Zvečka, Obrenovac – 42000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 25.19 ari. • Nalazi se na mirnom I lepom mestu, pogodnom... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – odlična lokacija blizu centra

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta... više

174.500€ (2 237 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Centar, Kosovska, 4.5, 96m2, 215000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114513, I/IV, terasa, uknjizen, ostava. Prodajem u Centru komforan cetveroiposoban stan na prvom spratu bez lifta. Dvostrano... više

215.000€ (2 239 €/m²)

  • 5 soba
  • 96m²
  • 1/4 spratova

Kopaonik, centar - Repu, 63m2

Centar, Kopaonik

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 63m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m... više

272.160€ (4 320 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 6/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 206000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102516 - Cena 206.000 + 3% agencijska provizija. Stan je uknjien na 72m2. Sastoji se od sve prostrane sobe, trpetarije, kuhinje,... više

206.000€ (2 861 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 0.5, 30m2, 166000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64 - II faza, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok,... više

166.000€ (5 533 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Centar - Odličan stan ID#1001047

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Svetozara Miletića. Izdvajamo iz ponude odličan stan kako za stanovanje tako i za investiciju. Ovaj stembeni prostor... više

258.000€ (3 909 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

207.861€ (3 352 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

Prodaja dvosobnog stana - kompletno nov namešten, Centar

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra,... više

226.600€ (4 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/6 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Kuca na selu

Urvič, Vladicin Han, Vladičin Han

Na prodaju kuća – selo Urvič, opština Vladičin Han (17510) Na prodaju kompletno opremljena kuća u selu Urvič, smeštena u mirnom i prirodnom... više

35.000€ (291 €/m²)

  • 120m²
  • 1.sprat

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje