Centar, Jagodina
Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom... više
54.150€ (1 504 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan stan površine 122 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Dudovi, Obrenovac.... više
250.000€ (2 049 €/m²)
Podbara, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više
152.955€ (3 399 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se funkcionalan stan površine 44 m² u mirnom i porodičnom naselju Dudovi, Obrenovac. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za... više
81.400€ (1 850 €/m²)
Futog, Novi Sad
Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na trećem (ujedno i poslednjem) spratu novije zgrade u mirnom delu Futoga. Stan... više
128.000€ (1 600 €/m²)
Obilićev venac, Medijana, Niš
Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje... više
161.750€ (2 527 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više
140.000€ (2 372 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju prostran i moderno uređen stan u neposrednoj blizini centra Obrenovca, površine 181 m², koji se nalazi na IV spratu kvalitetne stambeno-poslovne... više
189.000€ (1 044 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva 5.0, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više
1.300.000€ (3 250 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
EKSKLUZIVAN , šestosoban stan 213m2 ! CEO SPRAT na vrhunskoj lokaciji!JEDAN OD NAJBOLJIH STANOVA U GRADU, nadomak bul. Oslobođenja! Agencijska... više
617.700€ (2 900 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
1.0, 36m2 (uknjižen na 30m2), PSUT/5, grejanje na struju, renoviran, interfon, internet, ktv Jednosmerna ulica Brane Crnčevića, ranije zvana... više
155.000€ (4 305 €/m²)